WordsOnline Connector (1.0.21-alpha2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Language
da: Sprog

en: Search
da: Søg

en: Password
da: Adgangskode

en: none
da: ingen

en: Label
da: Etiket

en: Update
da: Opdatér

en: Content Type
da: Indholdstype

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Due Date
da: Forfaldsdato
