WordsOnline Connector (1.0.21-alpha2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Language
eo: Lingvo

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: none
eo: neniu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu
