WordsOnline Connector (1.0.21-alpha2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Language
ku: زمان

en: Search
ku: گەڕان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: none
ku: هیچ

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
