WordsOnline Connector (1.0.21-alpha2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Language
lv: Valoda

en: Search
lv: Meklēt

en: Password
lv: Parole

en: none
lv: neviens

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
