WordsOnline Connector (1.0.21-alpha2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Language
ne: भाषा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
