WordsOnline Connector (1.0.21-alpha5) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Language
si: භාෂාව

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය
