WordsOnline Connector (1.0.21-alpha6) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Language
ar: اللغة

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: none
ar: لا شيء

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -
