WordsOnline Connector (1.0.21-alpha6) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Language
pt: Idioma

en: Search
pt: Pesquisar

en: Password
pt: Senha

en: none
pt: nenhum

en: Label
pt: Etiqueta

en: Update
pt: Atualizar

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Project ID
pt: ID do Projecto
