WordsOnline Connector (1.0.21-alpha7) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Language
bs: Jezik

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: none
bs: ništa

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje
