WordsOnline Connector (1.0.21-alpha7) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Username
de: Benutzername

en: Language
de: Sprache

en: Search
de: Suche

en: Password
de: Passwort

en: none
de: keine

en: Label
de: Beschriftung

en: Update
de: Aktualisieren

en: Id
de: ID

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: About
de: Über

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Due Date
de: Fälligkeitsdatum

en: Project ID
de: Projekt-ID

en: No records found
de: Keine Einträge gefunden

en: Translation Management
de: Übersetzungs-Management

en: Language Name
de: Sprachname
