WordsOnline Connector (1.0.21-alpha7) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз
