WordsOnline Connector (1.0.21-alpha9) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: none
bo: མེད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: About
bo: གསལ་བཤད
