WordsOnline Connector (1.0.21-alpha9) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Language
cs: Jazyk

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: none
cs: žádné

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -
