WordsOnline Connector (1.0.3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Language
se: Giella

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Update
se: Ođasmahte

en: About
se: Birra
