WordsOnline Connector (1.0.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Language
et: Keel

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: none
et: puudub

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Id
et: ID

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
