WordsOnline Connector (1.0.4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Language
sq: Gjuha

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: none
sq: asnjë

en: Update
sq: Rifresko

en: About
sq: Informacione
