WordsOnline Connector (1.0.7) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Language
sr: Језик

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: Content Type
sr: Тип садржаја
