WordsOnline Connector (1.0.7) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: none
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
