WordsOnline Connector (1.0.8) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Language
mr: भाषा

en: Search
mr: शोध

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: none
mr: काहीच नाही

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
