WordsOnline Connector (2.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Password
no: Passord

en: none
no: ingen

en: Update
no: Oppdater

en: Content Type
no: Innholdstype

en: About
no: Om

en: - Select -
no: - Velg -
