Work time (1.0.0) - en to ar translation catalogue (69 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: On
ar: في

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Project
ar: المشروع

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Sunday
ar: الأحد

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Time
ar: الوقت

en: View
ar: عرض

en: History
ar: الأرشيف

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Year
ar: السنة

en: Off
ar: إيقاف

en: Filter
ar: انتقاء

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Normal
ar: طبيعي

en: Month
ar: بالشهر

en: Price
ar: السعر

en: State
ar: الحالة

en: Filter by
ar: تصفية

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Start
ar: البداية

en: Mon
ar: اثنين

en: Tue
ar: ثلاثاء

en: Wed
ar: أربعاء

en: Thu
ar: خميس

en: Sat
ar: سبت

en: Sun
ar: أحد

en: Close
ar: إغلاق

en: Undefined
ar: غير معرف

en: Empty
ar: فارغ

en: Exception
ar: الاستثناء

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Choose a file
ar: اختر ملفا

en: Reference type
ar: نوع المرجع
