Work time (1.0.0) - en to cy translation catalogue (56 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Language
cy: Iaith

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: - None -
cy: - Dim -

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Time
cy: Amser

en: View
cy: Gweld

en: History
cy: Hanes

en: Total
cy: Cyfanswm

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Node
cy: Nod

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Month
cy: Mis

en: Price
cy: Pris

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Start
cy: Dechrau

en: Mon
cy: Llun

en: Tue
cy: Maw

en: Wed
cy: Mer

en: Thu
cy: Iau

en: Sat
cy: Sad

en: Sun
cy: Sul

en: Close
cy: Yn agos

en: Empty
cy: Gwag

en: Rate
cy: Graddfa

en: sort by @s
cy: dosbarthu drwy @s

en: Total price
cy: Cyfanswm

en: Total hours
cy: Cyfanswm oriau

en: Choose a file
cy: Dewiswch ffeil
