Work time (1.0.0) - en to fi translation catalogue (91 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: On
fi: Käytössä

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Project
fi: Projekti

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Hourly
fi: Tunneittain

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: History
fi: Historia

en: Total
fi: Yhteensä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Year
fi: Vuosi

en: Off
fi: Pois päältä

en: Filter
fi: Suodatus

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Normal
fi: Normaali

en: Month
fi: Kuukausi

en: Price
fi: Hinta

en: State
fi: Tila

en: Filter by
fi: Suodata

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Start
fi: Alkaa

en: Mon
fi: Ma

en: Tue
fi: Ti

en: Wed
fi: Ke

en: Thu
fi: To

en: Sat
fi: La

en: Sun
fi: Su

en: Note
fi: Huomaa

en: Close
fi: Sulje

en: Undefined
fi: Määrittelemätön

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Exception
fi: Poikkeus

en: Rate
fi: Arvio

en: sort by @s
fi: Lajittele kentän @s mukaan

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Hong Kong Dollar
fi: Hong Kongin dollari

en: New Zealand Dollar
fi: Uuden Seelannin dollari

en: Singapore Dollar
fi: Singaporen dollari

en: Started
fi: Aloitettu

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Kilometers
fi: Kilometriä

en: Total price
fi: Hinta yhteensä

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Field label
fi: Kentän nimi

en: Group by
fi: Ryhmittele

en: Choose a file
fi: Valitse tiedosto

en: Belize Dollar
fi: Belizen dollari

en: Czech Republic Koruna
fi: Tšekin koruna

en: Gibraltar Pound
fi: Gibraltarin punta

en: Cayman Islands Dollar
fi: Caymansaarten dollari

en: Sri Lanka Rupee
fi: Sri Lankan rupia

en: Solomon Islands Dollar
fi: Solomonsaarten dollari

en: Saint Helena Pound
fi: Saint Helenan punta

en: Trinidad and Tobago Dollar
fi: Trinidadin ja Tobagon dollari

en: United States Dollar
fi: Yhdysvaltain dollari

en: East Caribbean Dollar
fi: Itä-Karibian dollari

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka

en: Entity id
fi: Entiteetin ID

en: Field reference
fi: Kenttäviittaus

en: Reference type
fi: Viittaustyyppi
