Work time (1.0.0) - en to hr translation catalogue (61 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Project
hr: Projekt

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Sunday
hr: nedjelja

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: History
hr: Povijest

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Year
hr: Godina

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Normal
hr: Normalno

en: Month
hr: Mjesec

en: Price
hr: Cijena

en: State
hr: Država

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Start
hr: Početak

en: Mon
hr: pon

en: Tue
hr: uto

en: Wed
hr: sri

en: Thu
hr: čet

en: Sat
hr: sub

en: Sun
hr: ned

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: Empty
hr: Prazno

en: Exception
hr: Izuzetak

en: sort by @s
hr: rasporedi po @s

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Started
hr: Započeto

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Choose a file
hr: Odaberi datoteku
