Work time (1.0.0) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Sunday
mk: Недела

en: - All -
mk: - Сите -
