Work time (1.0.0) - en to os translation catalogue (28 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд

en: History
os: Истори
