Work time (1.0.0) - en to pl translation catalogue (99 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Project
pl: Projekt

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Sunday
pl: niedziela

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: History
pl: Historia

en: Total
pl: Razem

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Year
pl: Rok

en: Off
pl: Wyłączony

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Normal
pl: Zwykły

en: Month
pl: Miesiąc

en: Price
pl: Cena

en: State
pl: Stan

en: Filter by
pl: Filtruj według

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Start
pl: Początek

en: Mon
pl: pon.

en: Tue
pl: wt.

en: Wed
pl: śr.

en: Thu
pl: czw.

en: Sat
pl: sob.

en: Sun
pl: ndz.

en: Note
pl: Notatka

en: Close
pl: Zamknij

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: Empty
pl: Pusty

en: Exception
pl: Wyjątek

en: Distance
pl: Odległość

en: Rate
pl: Oceń

en: Miles
pl: Mile

en: sort by @s
pl: sortuj według @s

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Hong Kong Dollar
pl: Dolar hongkoński

en: New Zealand Dollar
pl: Dolar nowozelandzki

en: Singapore Dollar
pl: Dolar singapurski

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User id
pl: Id użytkownika

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Kilometers
pl: Kilometry

en: Play
pl: Odtwórz

en: Total price
pl: Cena całkowita

en: Meters
pl: Metry

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Over
pl: Nad

en: Field label
pl: Etykieta

en: Group by
pl: Grupuj wg.

en: Total time
pl: Czas całkowity

en: Choose a file
pl: Wybierz plik

en: Belize Dollar
pl: Dolar Belize

en: Czech Republic Koruna
pl: Korona czeska

en: Gibraltar Pound
pl: Funt gibraltarski

en: Cayman Islands Dollar
pl: Dolar kajmański

en: Sri Lanka Rupee
pl: Rupia Sri Lanki

en: Solomon Islands Dollar
pl: Dolar Wysp Salomona

en: Saint Helena Pound
pl: Funt Świętej Heleny

en: Trinidad and Tobago Dollar
pl: Dolar Trynidad i Tobago

en: United States Dollar
pl: Dolar amerykański

en: East Caribbean Dollar
pl: Dolar wschodniokaraibski

en: Wrapper class
pl: Klasa elementu nadrzędnego

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Reference type
pl: Typ wskazania
