Work time (1.0.0) - en to sq translation catalogue (38 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Sunday
sq: E djelë

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Mon
sq: Hën

en: Tue
sq: Mar

en: Wed
sq: Mër

en: Thu
sq: Enj

en: Sat
sq: Sht

en: Sun
sq: Dje

en: sort by @s
sq: rendit sipas @s

en: Choose a file
sq: Zgjidh një file
