Work time (1.0.0) - en to ta translation catalogue (60 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Next
ta: அடுத்து

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Language
ta: மொழி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Action
ta: செயல்

en: On
ta: சரி

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Project
ta: திட்டம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Hourly
ta: மணிக்கொருமுறை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Break
ta: முறி

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Save
ta: சேமி

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: பார்

en: History
ta: வரலாறு

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: Year
ta: வருடம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Month
ta: மாதம்

en: Filter by
ta: வடிகட்டி மூலம்

en: Day
ta: நாள்

en: Mon
ta: திங்

en: Tue
ta: செவ்

en: Wed
ta: புத

en: Thu
ta: வியா

en: Sat
ta: சனி

en: Sun
ta: ஞாயி

en: Close
ta: மூடு

en: Undefined
ta: வரையறுக்கப்படாதது

en: Empty
ta: காலி

en: Exception
ta: விதிவிலக்கு

en: sort by @s
ta: @s ஐ வைத்து வரிசை

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Bundle
ta: பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Choose a file
ta: கோப்பை தெரிவுசெய்
