Work time (1.0.1) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: - All -
ht: - Tout -
