Work time (1.0.1) - en to lt translation catalogue (69 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Project
lt: Projektas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Year
lt: Metai

en: Off
lt: Išjungta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Normal
lt: Normalus

en: Month
lt: Mėnesis

en: Price
lt: Kaina

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Empty
lt: Tuščia

en: Rate
lt: Tarifas

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Started
lt: Pradėta

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Total price
lt: Viso kaina

en: - All -
lt: - Visos -

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą
