Work time (1.0.1) - en to lv translation catalogue (69 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Project
lv: Projekts

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: History
lv: Vēsture

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Year
lv: Gads

en: Off
lv: Izslēgts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Normal
lv: Normāls

en: Month
lv: Mēnesis

en: Price
lv: Cena

en: Filter by
lv: Atlasīt pēc

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Thu
lv: Ce

en: Sat
lv: Se

en: Sun
lv: Sv

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Note
lv: Piezīme

en: Close
lv: Aizvērt

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Empty
lv: Tukšs

en: Rate
lv: Likme

en: Stopped
lv: Apstādināts

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Started
lv: Sākts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: - All -
lv: - Visi -

en: Choose a file
lv: Izvēlies datni
