Work time (1.0.1) - en to mg translation catalogue (19 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
