Work time (1.0.1) - en to ro translation catalogue (68 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Action
ro: Acțiune

en: On
ro: Pornit

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Project
ro: Proiect

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Hourly
ro: Orar

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Break
ro: Pauză

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Time
ro: Ora

en: View
ro: Afișează

en: History
ro: Istoric

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: Year
ro: Anul

en: Off
ro: Oprit

en: Filter
ro: Filtru

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Month
ro: Lună

en: Price
ro: Preţ

en: Filter by
ro: Filtrare dupa

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Mon
ro: Lun

en: Tue
ro: Marți

en: Wed
ro: Mie

en: Thu
ro: Jo

en: Sat
ro: Sâm

en: Sun
ro: Dum

en: Configuration
ro: Configurație

en: Close
ro: Închideți

en: Undefined
ro: Nedefinit

en: Empty
ro: Gol

en: sort by @s
ro: sortare @s

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Started
ro: Început

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Total price
ro: Preț total

en: - All -
ro: - Toate -

en: Total hours
ro: Ore în total

en: Choose a file
ro: Alege un fișier

en: Wrapper class
ro: Clasa wrapper-ului

en: Reference type
ro: Tipul referinței
