Work time (1.0.1) - en to sv translation catalogue (82 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Language
sv: Språk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: On
sv: På

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Project
sv: Projekt

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Break
sv: Paus

en: Name
sv: Namn

en: Back
sv: Tillbaka

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Time
sv: Tid

en: View
sv: Visa

en: History
sv: Historik

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Year
sv: År

en: Off
sv: Av

en: Filter
sv: Filtrera

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Month
sv: Månad

en: Price
sv: Pris

en: Filter by
sv: Filtrera på

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Mon
sv: mån

en: Tue
sv: tis

en: Wed
sv: ons

en: Thu
sv: tors

en: Sat
sv: lör

en: Sun
sv: sön

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Close
sv: Stäng

en: Undefined
sv: Ej definierad

en: Accept
sv: Accepterar

en: Project name
sv: Namn på projekt

en: Empty
sv: Töm

en: Distance
sv: Distans

en: Rate
sv: Betygsätt

en: sort by @s
sv: Sortera efter @s

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Started
sv: Startade

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: User id
sv: ID för användare

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Kilometers
sv: Kilometer

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Play
sv: Spela upp

en: Total price
sv: Totalt pris

en: Meters
sv: Meter

en: - All -
sv: - Alla -

en: Reference field
sv: Hänvisat fält

en: Field label
sv: Fältetikett

en: Group by
sv: Gruppera efter

en: Attendance
sv: Deltagande

en: One post processed. | @count posts processed.
sv[0]: Ett inlägg bearbetat.
sv[1]: @count inlägg bearbetade.

en: Choose a file
sv: Välj en fil

en: Wrapper class
sv: Omslutande klass

en: Entity id
sv: ID-nummer för objekt

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Reference type
sv: Typ av referens
