Work time (1.0.1) - en to te translation catalogue (52 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Action
te: చర్య

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Hourly
te: గంటల వారీ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: History
te: చరితం

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Normal
te: సాధారణ

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Mon
te: సోమ

en: Tue
te: మంగళ

en: Wed
te: బుధ

en: Thu
te: గురు

en: Sat
te: శని

en: Sun
te: ఆది

en: Close
te: మూసివేయి

en: Project name
te: ప్రాజెక్టు పేరు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: - All -
te: - అన్ని -
