Workbench (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Actions
cs: Akce

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: edit
cs: upravit

en: User
cs: Uživatel

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: author
cs: autor

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Last visit
cs: Poslední návštěva

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: All recent content
cs: Všechen aktuální obsah

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
