Workbench (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Reset
eo: Restarigu

en: edit
eo: redakti

en: User
eo: Uzanto

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Create content
eo: Kreu enhavon

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Last visit
eo: Lasta vizito

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
