Workbench (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
