Workbench (8.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Create content
or: ତଥ୍ଯ ସୃଷ୍ଟି
