Workbench (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: User
ps: غړی

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
