Workbench (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Reset
ast: Reafitar

en: edit
ast: editar

en: User
ast: Usuariu

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Create content
ast: Crear conteníu
