Workbench (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: edit
ca: edita

en: User
ca: Usuari

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Create content
ca: Crea contingut

en: Sort by
ca: Ordena per

en: author
ca: autor

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Last visit
ca: Darrera visita

en: Offset
ca: Desplaçament

en: My content
ca: El meu contingut

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: All recent content
ca: Tot el contingut recent

en: view all
ca: veure tots

en: My Profile
ca: El meu perfil

en: Master
ca: Mestre

en: Get the actual content from a content revision.
ca: Obté el contingut real a partir d'una revisió de contingut.

en: Edit my profile
ca: Edita el meu perfil
