Workbench (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: User
he: משתמש

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Create content
he: יצירת תוכן

en: Sort by
he: מיון לפי

en: author
he: מחבר/ת

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Last visit
he: ביקור אחרון

en: Offset
he: היסט

en: My content
he: התוכן שלי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: view all
he: צפה בכולם

en: Asc
he: סדר עולה

en: Workbench
he: שולחן עבודה

en: My Profile
he: הפרופיל שלי

en: Access My Workbench
he: גישה לשולחן העבודה שלי

en: My Workbench
he: שולחן העבודה שלי

en: You haven't created or edited any content.
he: לא יצרת או ערכת שום תוכן

en: Master
he: מאסטר

en: Edit my profile
he: עריכת הפרופיל שלי
