Workbench (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: edit
hi: संपादन करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Add content
hi: सामग्री जोड़ें

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Create content
hi: साहित्य बनाएँ

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: author
hi: लेखक

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
