Workbench (8.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: edit
am: አስተካክል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Create content
am: ይዞታ ፍጠር

en: Sort by
am: ደርድር
