Workbench (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Reset
et: Tühista

en: edit
et: muuda

en: User
et: Kasutaja

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: author
et: autor

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Last visit
et: Viimane külastus

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: All recent content
et: Kogu hiljuti lisatud sisu

en: Asc
et: Kasvav

en: My Profile
et: Minu profiil

en: My Workbench
et: Minu töölaud

en: Master
et: Peamine

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: Workbench information
et: Töölaua informatsioon

en: Edit my profile
et: Muuda oma profiili
