Workbench (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Reset
fi: Palauta

en: edit
fi: muokkaa

en: User
fi: Käyttäjä

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Create content
fi: Luo sisältöä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: author
fi: kirjoittaja

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Last visit
fi: Viimeisin vierailu

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: All recent content
fi: Kaikki viimeaikainen sisältö

en: Master
fi: Isäntä

en: Get the actual content from a content revision.
fi: Hae sisältö sisältöversiosta.
