Workbench (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Reset
gl: Reiniciar

en: edit
gl: editar

en: User
gl: Usuario/a

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Create content
gl: Crear contido

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Last visit
gl: Última visita

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: All recent content
gl: Todo o contido recente

en: view all
gl: ver todo

en: Get the actual content from a content revision.
gl: Obter o contido real dunha revisión de contido.
