Workbench (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: author
my: စာရေးသူ

en: - All -
my: - အားလုံး -
